Novinky

Projekt Moje místo v MSK efektivně propojuje zájemce o práci s místními firmami

Projekt Moje místo v MSK efektivně propojuje zájemce o práci s místními firmami

07.02.2021

Nový projekt Moravskoslezského kraje a Moravskoslezského paktu zaměstnanosti reaguje na důsledky pandemie COVID-19 i strukturální změny v hospodářství. Pomáhá rychle a efektivně propojit propuštěné zaměstnance s firmami, a to bez nutnosti registrace na úřadu práce.

Pro ty, co hledají novou práci nebo zatím jen uvažují o změně zaměstnání, nabízí Moje místo v MSK poradenské služby osobně i online. Zájemcům profesionální poradci pomohou zorientovat se ve svých schopnostech, dovednostech a vlastnostech a odhalit vhodný kariérní směr. Zároveň je podpoří při přípravě na pracovní pohovor nebo s nimi zkonzultují životopis.

Firmám, které hledají nové zaměstnance, nabízí projekt online aplikaci Chytrý matching. Jejím cílem je párování volných lidských kapacit firem a poptávky ze strany ostatních firem. Takto mohou firmy usnadnit zaměstnancům přechod do nového zaměstnání, a to již v průběhu výpovědní lhůty před registrací na úřadu práce.

Chtěli byste vědět více o poradenských službách pro propuštěné zaměstnance nebo online aplikaci Chytrý matching? Přihlaste se na webinář, který proběhne ve čtvrtek 11. 2. od 9:00 do 9:45, na odkazu https://bit.ly/3t5RdPW.

Projekt Moje místo v MSK je součástí prioritní oblasti #vzdělanější_a_zaměstnanější_kraj. Chci se podívat na další projekty.

Kontakty