Novinky

Měsíční přehled dotací pro starosty a starostky na jedno kliknutí

Měsíční přehled dotací pro starosty a starostky na jedno kliknutí

13.03.2023

Často slýcháte, že existuje mnoho zdrojů financování, ale vy nevíte, kde je hledat? Chtěli byste mít základní přehled o možné podpoře pro vaše obecní projekty i bez využití poradenské firmy a pravidelně sledovat dotační novinky? Rádi vám bezplatně poradíme a podpoříme v rozvoji vaší obce.

Aktuální měsíční přehled financování

Každý měsíc nabízíme aktuální přehled dotačních zdrojů pro obce z evropských, národních i krajských programů, díky kterému můžete lépe plánovat své projektové záměry.

Osobní konzultace na krajském úřadu

Nově nabízíme také možnost sjednat si schůzku na Krajském úřadu Moravskoslezského kraje, kde můžeme osobně probrat vaše konkrétní projektové záměry a poradit vám ohledně vhodných zdrojů financování. Domluvte si schůzku přes tento formulář.

Krajská databáze projektů

Své projektové záměry můžete vkládat do krajské databáze. Podle jejich zaměření pak vybíráme nejžádanější oblasti finanční podpory, o kterých informujeme. Momentálně jsou to dopravní infrastruktura, cestovní ruch a kultura, vzdělávání, občanská vybavenost, životní prostředí a úspory.

Novinky na Facebooku

O zajímavých programech i úspěších v oblasti rozvoje Moravskoslezského kraje vás informujeme také na našem Facebookovém profilu hrajeMSKrajem.

Kontakty